LeFaGySz ZEMPLÉN 2024 teljesítői
NÉV TELEPÜLÉS
VÁLASZTOTT TÁV
TELJESÍTETT TÁV
TELJESÍTETTE
ÉRKEZÉSI IDŐ
Simics Tamás  
Inmemorian
inmerorian
Ács Gábor Hort
48 km
↑ 58 km
Teljesítette
19.47
Agárdi Péter Budapest
58 km
58 km
Teljesítette
21.03
Almádi Nóra Herceghalom
58 km
58 km
Teljesítette
17.16
Antal Csaba Nyíregyháza
58 km
58 km
Teljesítette
15.12
Átol Csaba Pécs
58 km
58 km
Szintidőn túl
21.51
Bagdi István Hajdúnánás
48 km
48 km
Teljesítette
18.33
Bálint Marianna Budapest
48 km
48 km
Teljesítette
18.36
Balogh Gábor Nyíregyháza
58 km
58 km
Teljesítette
17.35
Baranyó Ferenc Szolnok
58 km
58 km
Teljesítette
19.34
Barna Béla Tiszaújváros
58 km
58 km
Teljesítette
18.22
Bártfai Bendegúz Budapest
48 km
48 km
Teljesítette
18.47
Báthori Attila Dorog
58 km
58 km
Teljesítette
17.03
Béregi Ágnes Bóly
48 km
48 km
Teljesítette
19.00
Berkenyés Gábor Szentgotthárd
48 km
48 km
Teljesítette
19.06
Bicskei Gábor Monor
48 km
48 km
Teljesítette
16.07
Bizderi Róbert Kaposvár
48 km
48 km
Teljesítette
17.09
Bódi Adrienn Tiszaújváros
48 km
48 km
Teljesítette
16.31
Bódi Veronika Budapest
48 km
48 km
Teljesítette
18.50
Bodnár Lajos Debrecen
58 km
58 km
Teljesítette
18.42
Borítás Viktor Miskolc
58 km
58 km
Feladta
Borosnyay Pál Budapest
58 km
58 km
Teljesítette
18.27
Botos István Budapest
58 km
58 km
Teljesítette
19.53
Börcsök András Budapest
58 km
58 km
Teljesítette
18.28
Bujdosó Béla Tiszaújváros
48 km
48 km
Teljesítette
18.09
Bunya Zoltán Budapest
48 km
↑ 58 km
Teljesítette
21.03
Cseh Gábor Szatymaz
58 km
58 km
Teljesítette
16.24
Csépán Gábor Jászberény
58 km
58 km
Teljesítette
19.55
Csornai Edina Nemesvámos
48 km
48 km
Teljesítette
19.03
Csuth Tamás Pécs
58 km
58 km
Teljesítette
15.12
Dajka Tamás Debrecen
48 km
48 km
Teljesítette
18.30
Demény József Tatabánya
58 km
58 km
Teljesítette
19.43
Dienes Áron Szár
48 km
48 km
Feladta
Dobi Zsigmond Komárom
58 km
58 km
Feladta
Dolgos Tamás Tatabánya
48 km
48 km
Teljesítette
15.53
Dr Varga Ágnes Budapest
58 km
58 km
Teljesítette
16.11
dr. Mészáros Enikő Budapest
48 km
48 km
Teljesítette
18.02
Dr. Rezes Szilárd Gyula  
48 km
48 km
Teljesítette
18.29
Dr. Süle Zoltán Szeged
48 km
48 km
Teljesítette
17.59
Dr. Szabó Ágnes Hajdúnánás
48 km
48 km
Nem teljesítette/ Milic nélkül
19.15
Dugonics Péter Jászberény
58 km
58 km
Teljesítette
19.37
Elek Ádám Erdőkövesd
58 km
↓ 48 km
Teljesítette
17.06
Eőry Balázs Ajka
58 km
58 km
Feladta
Erdős Imre Hajdúböszörmény
48 km
48 km
Teljesítette
18.57
Erdős Tamás Hajdúböszörmény
58 km
↓ 48 km
Teljesítette
18.57
Farkas Csaba Bajna
48 km
48 km
Teljesítette
16.32
Farkas Zsolt Nyíregyháza
48 km
48 km
Teljesítette
17.22
Fejes Krisztina Salgótarján
58 km
↓ 48 km
Teljesítette
18.35
Feldman Zsolt Budapest
58 km
↓ 48 km
Teljesítette
18.33
Fentős Bence Budapest
48 km
48 km
Teljesítette
18.47
Foki Péter Völcsej
48 km
48 km
Teljesítette
18.48
Fortuna Zoltán  
48 km
48 km
Teljesítette
19.13
Fridrich László Tarján
58 km
58 km
Teljesítette
16.14
Frisch László "Lacko" Heves
58 km
58 km
Teljesítette
20.49
Frischné Holló Andrea Heves
58 km
58 km
Teljesítette
20.49
Fülkorn Andrea Nagykovácsi
48 km
48 km
Feladta
Fürész Andrea Budapest
48 km
48 km
Teljesítette
19.01
Gál Péter Eger
58 km
58 km
Teljesítette
21.00
Galambos Gergely László Érd
58 km
↓ 48 km
Teljesítette
16.37
Giricz Katalin Dunakeszi
58 km
58 km
Teljesítette
20.12
Görög Adrienn Úri
58 km
58 km
Teljesítette
20.11
Gyergyák Éva Dudi Pétfürdő
58 km
58 km
Teljesítette
17.07
Hambuch Bertold Telki
58 km
58 km
Teljesítette
19.00
Hegedűs Csaba Tatabánya
58 km
58 km
Teljesítette
19.35
Hevér Gábor Budapest
58 km
58 km
Teljesítette
21.11
Hirt Szabolcs Budapest
48 km
48 km
Teljesítette
17.29
Hirth Helga Dombóvár
58 km
58 km
Teljesítette
18.11
Homonna László Sátoraljaújhely
48 km
48 km
Teljesítette
16.31
Hrabovszki Zsolt Pécs
58 km
58 km
Teljesítette
21.33
Illés Bálint Szár
48 km
48 km
Teljesítette
17.17
Ivaskó György Gödöllő
58 km
58 km
Teljesítette
18.13
Jéga Szabó Tibor Szabadbattyán
48 km
48 km
Teljesítette
18.32
Józsa Róbert Budapest
58 km
58 km
Teljesítette
21.05
Kajati Norbert Écs
48 km
48 km
Feladta
Károly Viktória Kóspallag
48 km
48 km
Feladta
Karosi Róbert Budapest
58 km
58 km
Teljesítette
20.35
Kassai Zoltán Székesfehérvár
58 km
58 km
Teljesítette
16.13
Kelbert Renáta Bóly
48 km
48 km
Teljesítette
19.00
Keppel Márton Budapest
58 km
58 km
Teljesítette
20.39
Kiss Csaba Dombóvár
58 km
58 km
Teljesítette
17.06
Klenczner Gergely Monor
48 km
48 km
Teljesítette
18.39
Komlósi Károly Budapest
48 km
48 km
Teljesítette
17.43
Kotlár László Érd
58 km
58 km
Teljesítette
17.40
Kovács Ádám Tatabánya
58 km
58 km
Teljesítette
19.43
Kovács András Gábor Herceghalom
58 km
↓ 48 km
Teljesítette
17.16
Kovács József Perbál
58 km
↓ 48 km
Teljesítette
19.16
Kovács László Salgótarján
48 km
48 km
Teljesítette
19.17
Kovács Róbert Budapest
58 km
58 km
Teljesítette
15.27
Kovács Tamás Dunakeszi
58 km
58 km
Teljesítette
20.12
Kovács Zsolt Úri
58 km
58 km
Teljesítette
20.12
Krekó Marcell Tinnye
58 km
58 km
Teljesítette
16.16
Láng Rita Budapest
58 km
58 km
Teljesítette
19.54
Lévai Éva Hajdúböszörmény
48 km
48 km
Teljesítette
18.56
Lipniczky Attila Dunakeszi
58 km
58 km
Teljesítette
20.48
M. Szűcs Máté Tiszanána
58 km
58 km
Teljesítette
18.51
Machata Béla Békéscsaba
48 km
48 km
Teljesítette
18.32
Madas Bálint Budapest
58 km
58 km
Teljesítette
14.49
Magyar Balázs Piliscsaba
48 km
48 km
Teljesítette
16.54
Makkai Éva Nyíregyháza
48 km
48 km
Teljesítette
17.58
Marcsek Balázs Veszprém
58 km
58 km
Teljesítette
21.13
Márton János Gyömrő
58 km
58 km
Teljesítette
18.52
Márton Zsolt Budakeszi
58 km
58 km
Teljesítette
16.12
Mezei Tibor Tata
48 km
48 km
Teljesítette
17.58
Mike Andrea Tata
58 km
↓ 48 km
Teljesítette
15.35
Mirk Krisztina Érd
48 km
48 km
Nem teljesítette/ Milic nélkül
Molnár Péter Nyergesújfalu
58 km
58 km
Teljesítette
16.22
Mondvai Márton Budapest
48 km
48 km
Teljesítette
17.19
Monokné Jutka Sátoraljaújhely-Széphalom
48 km
48 km
Teljesítette
16.03
Nagy Dávid Érd
58 km
58 km
Teljesítette
21.08
Nagy Krisztina Budapest
48 km
48 km
Teljesítette
17.41
Nyári József Szabadbattyán
58 km
58 km
Teljesítette
20.57
Ohát Zoltán Monor
58 km
↓ 48 km
Teljesítette
18.57
Őrsi Anna Eger
58 km
58 km
Teljesítette
17.40
Pánczél László Budapest
48 km
48 km
Teljesítette
18.15
Pápayné Sár Cecília Pécs
58 km
58 km
Teljesítette
17.04
Papp András Sopron
48 km
48 km
Teljesítette
18.31
Papp Bálint Tát
58 km
58 km
Teljesítette
17.04
Papp László Budapest
58 km
↓ 48 km
Teljesítette
17.21
Pénzes Erzsébet Hidegkút
48 km
48 km
Teljesítette
17.59
Pokoraczki Péter Nyíregyháza
58 km
58 km
Teljesítette
19.44
Pongrácz Péter Bóly
58 km
58 km
Teljesítette
21.12
Rausz Péter Esztergom
58 km
58 km
Teljesítette
16.15
Reicher Norbert Budapest
58 km
58 km
Teljesítette
14.49
Rudolf István Balatonkeresztúr
48 km
↑ 58 km
Teljesítette
18.58
Rudolfné Gál Mónika Balatonkeresztúr
48 km
48 km
Teljesítette
16.45
Ruttkay Diána Kistarcsa
48 km
48 km
Teljesítette
18.30
Sára Péter Tura
58 km
58 km
Teljesítette
15.13
Schleng Péter Zsámbék
58 km
58 km
Teljesítette
19.08
Simon Balázs Vitnyéd
48 km
48 km
Teljesítette
18.30
Smudla István Tatabánya
58 km
58 km
Teljesítette
19.18
Soós Éva Tápiószecső
58 km
↓ 48 km
Teljesítette
17.57
Suhaj Gábor Sátoraljaújhely
58 km
58 km
Teljesítette
19.07
Suhaj László Sátoraljaújhely
48 km
48 km
Teljesítette
16.03
Sulyok Ábris Pécs
58 km
↓ 48 km
Teljesítette
17.07
Szabó Ágnes Budapest
48 km
48 km
Teljesítette
16.26
Szabó Attila Vecsés
58 km
58 km
Teljesítette
20.12
Szabó István Vilmos Bajna
48 km
↑ 58 km
Teljesítette
21.12
Szabó Judit Püspökladány
58 km
58 km
Teljesítette
17.03
Szabó Kenéz Budapest
58 km
↓ 48 km
Teljesítette
17.39
Szabó Richárd Tamási
48 km
48 km
Teljesítette
17.41
Szabóné Veres Rita Leányvár
48 km
48 km
Teljesítette
19.13
Szakolczi Zsolt Székesfehérvár
48 km
48 km
Teljesítette
16.29
Szarvák Szabolcs Budapest
58 km
58 km
Teljesítette
18.27
Szász Adél Hanna Szenna
58 km
58 km
Teljesítette
18.51
Szatmári Tibor Hajdúböszörmény
58 km
↓ 48 km
Teljesítette
18.59
Szegedi János Szikszó
58 km
↓ 48 km
Teljesítette
17.49
Szél László Győr
58 km
58 km
Szintidőn túl
21.51
Szemán Zoltán Budapest
58 km
58 km
Teljesítette
17.16
Szendrei Ferenc Pázmánd
58 km
58 km
Teljesítette
21.02
Szendrei Mihály Esztergom-Kertváros
48 km
48 km
Teljesítette
19.14
Sziládi Ferenc Szeged
48 km
48 km
Teljesítette
16.09
Szilagyi Fanni Gödöllő
48 km
48 km
Feladta
Szimandl Anita Sóskút
58 km
58 km
Teljesítette
16.11
Szlatki Gabriella Budapest
48 km
48 km
Teljesítette
18.24
Tangl Eszter Judit Pilisvörösvár
58 km
58 km
Teljesítette
16.55
Tarnóczy Norbert Tamás Esztergom
48 km
48 km
Teljesítette
19.14
Tiger Zoltán Szolnok
58 km
58 km
Teljesítette
19.33
Tóth Gábor Budapest
48 km
48 km
Teljesítette
18.31
Tóth Tamás Budapest
48 km
48 km
Teljesítette
17.57
Urbán Károly Budapest
58 km
↓ 48 km
Teljesítette
17.21
Urbán László Szolnok
58 km
58 km
Teljesítette
17.05
Varga Antal Debrecen
48 km
48 km
Teljesítette
18.28
Varga István Tarján
58 km
↓ 48 km
Teljesítette
17.17
Varga Roland Tarján
58 km
58 km
Teljesítette
17.00
Vass Koppány Csaba Kakucs
48 km
48 km
Teljesítette
17.08
Vass-Eysen Álmos Kecskemét
58 km
58 km
Feladta
Vidovics Zoltán Budapest
58 km
58 km
Teljesítette
16.56
Virágos Gergő Salgótarján
58 km
58 km
Teljesítette
16.18
Wagner András Budapest
58 km
58 km
Teljesítette
18.50
Wagner István Budapest
48 km
48 km
Feladta
Zsódi Imre Budapest
48 km
48 km
Teljesítette
18.14

 

 

Induló
170
Teljesítő
156
91.8%
Nemteljesítő (Milic nélküli beérés)
2
1.2%
Feladta
10
5.9%
Felnevező
4
2.4%
Lenevező
18
10.6%
Szintidőn túli beérés
2
1.2%